Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - triak > L6008V6TP
Permintaan Quote
Melayu
1819187Image L6008V6TP.Hamlin / Littelfuse
L6008V6TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
750+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    L6008V6TP
  • Penerangan
    TRIAC SENS GATE 600V 8A TO251
  • Model ECAD
  • Voltan - Off Negeri
    600V
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.3V
  • Jenis triac
    Logic - Sensitive Gate
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-251 (V-Pak/I-Pak)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
    8A
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    65A, 85A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    10mA
  • Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
    5mA