Rumah > Produk > Perlindungan litar > Elektrik, Specialty Fuses > LA100P2004
Permintaan Quote
Melayu
LA100P2004
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LA100P2004
  • Penerangan
    FUSE CARTRIDGE 200A 1KVAC/750VDC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    750V
  • Voltan Rating - AC
    1kV
  • Saiz / Dimensi
    1.500" Dia x 5.709" L (38.10mm x 145.00mm)
  • Siri
    POWR-GARD® LA100P
  • Masa tindak balas
    Fast
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
  • Nama lain
    LA100P200-4
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Bolt Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Jenis fius
    Cartridge
  • ciri-ciri
  • Rating Semasa
    200A