Rumah > Produk > Perlindungan litar > Fuseholders > LFT306001CS
Permintaan Quote
Melayu
LFT306001CS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LFT306001CS
  • Penerangan
    FUSE BLOCK CART 300V 600A DIN
  • Model ECAD
  • voltan
    300V
  • Style penamatan
    Box Lug
  • Siri
    LFT
  • orientasi
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Fuseholder Jenis
    Block
  • Jenis fius
    Cartridge
  • Saiz fius
    1.594" Dia x 3.063" L (40.5mm x 77.8mm)
  • Untuk Kegunaan Dengan / Produk Berkaitan
    Class T
  • Penerangan terperinci
    Fuse Block 600A 300V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
  • Rating Semasa
    600A