Rumah > Produk > Kawalan industri > Pengawal - Liquid, Aras > LLC843F26M
Permintaan Quote
Melayu
471192
LLC843F26M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LLC843F26M
  • Penerangan
    LIQUID LEVEL CONTROL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Memimpin percuma oleh pengecualian / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Berat
  • Voltan - Bekalan
    120VAC
  • Jenis
    Constant Level
  • Style penamatan
    Quick Connect - 0.187"/0.250"
  • Siri
    LLC8
  • kepekaan
    Fixed, 26kOhm
  • Jenis output
    Relay
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
    Lead free by exemption / RoHS Compliant
  • Jenis cecair
  • ciri-ciri
    LED Indicator
  • Jarak - Kawalan Kepada Sensor (Maks)
  • Penerangan terperinci
    Liquid Level Controller Constant Level SPDT (1 Form C) 120VAC Chassis Mount
  • Hubungi Rating @ Voltan
    10A @ 120VAC