Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > LPWI201610S1R0T
Permintaan Quote
Melayu
LPWI201610S1R0T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LPWI201610S1R0T
  • Penerangan
    FIXED IND 1UH SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Thin Film
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
    0806 (2016 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    LPWI
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0806 (2016 Metric)
  • Nama lain
    F10224TR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Metal Composite
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1MHz
  • inductance
    1µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    1µH Shielded Thin Film Inductor 3.1A 65 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    65 mOhm Max
  • Rating Semasa
    3.1A
  • Semasa - Ketepuan
    3.1A