Rumah > Produk > Perlindungan litar > Fuseholders > LR256003C
Permintaan Quote
Melayu
LR256003C
  • Nombor Bahagian
    LR256003C
  • Penerangan
    FUSE HLDR CART 250V 600A CHASSIS
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • voltan
    250V
  • Style penamatan
    Box Lug
  • Siri
    Class R
  • Nama lain
    LR25600-3C
  • orientasi
  • Bilangan Circuits
    3
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Fuseholder Jenis
    Holder
  • Jenis fius
    Cartridge
  • Saiz fius
    2.843" Dia x 10.374" L (72.2mm x 263.5mm)
  • Untuk Kegunaan Dengan / Produk Berkaitan
    Class R
  • Penerangan terperinci
    Fuse Holder 600A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
  • Rating Semasa
    600A