Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - triak > MAC16HCMG
Permintaan Quote
Melayu
2779453Image MAC16HCMG.Hamlin / Littelfuse
MAC16HCMG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MAC16HCMG
  • Penerangan
    TRIAC 600V 16A TO220AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Off Negeri
    600V
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.5V
  • Jenis triac
    Standard
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220AB
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-3
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    TRIAC Standard 600V 16A Through Hole TO-220AB
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
    16A
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    150A @ 60Hz
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    50mA
  • Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
    50mA