Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > MBR10200CT
Permintaan Quote
Melayu
6739044Image MBR10200CT.Hamlin / Littelfuse
MBR10200CT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MBR10200CT
  • Penerangan
    DIODE SCHOTTKY 200V 5A TO220AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    980mV @ 5A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220AB
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
    MBR
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-3
  • Nama lain
    F7347
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Schottky
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Common Cathode
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Through Hole TO-220-3
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    1mA @ 200V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    5A
MBR10150ULPS-TP
MBR10150ULPS-TP
Penerangan: 10A,150V,SCHOTTKY,TO-277B PACKAG
Pengilang: Micro Commercial Components (MCC)
MBR10200CS2TR-E1
MBR10200CS2TR-E1
Penerangan: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO263
Pengilang: Diodes Incorporated
MBR10200CT-G1
MBR10200CT-G1
Penerangan:
Pengilang: Diodes Incorporated
MBR10200CT-E1
MBR10200CT-E1
Penerangan: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
MBR10200FCT-BP
MBR10200FCT-BP
MBR10200CS2-G1
MBR10200CS2-G1
MBR10200CT C0G
MBR10200CT C0G
Pengilang: TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR10200 C0G
MBR10200 C0G
Penerangan: DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC