Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > MICROSMD175F-2
Permintaan Quote
Melayu
5618190Image MICROSMD175F-2.Hamlin / Littelfuse
MICROSMD175F-2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MICROSMD175F-2
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    6V
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    800ms
  • Ketebalan (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm)
  • Siri
    PolySwitch®, microSMD
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    80 mOhms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    25 mOhms