Rumah > Produk > Perlindungan litar > Elektrik, Specialty Fuses > NH2CG160
Permintaan Quote
Melayu
NH2CG160
  • Nombor Bahagian
    NH2CG160
  • Penerangan
    FUSE SQUARE 160A 500VAC/440VDC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    440V
  • Voltan Rating - AC
    500V
  • Saiz / Dimensi
    2.953" L x 2.530" W x 1.575" H (75.00mm x 64.26mm x 40.00mm)
  • Siri
  • Masa tindak balas
    Fast
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Rectangular, Blade
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Holder
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Jenis fius
    Square
  • ciri-ciri
    Indicating
  • Rating Semasa
    160A