Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Thyristor > P1100SCRP
Permintaan Quote
Melayu
70393Image P1100SCRP.Hamlin / Littelfuse
P1100SCRP
  • Nombor Bahagian
    P1100SCRP
  • Penerangan
    SIDACTOR BIDIR 90V 400A DO-214AA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Pada Negeri
    4V
  • Voltan - Off Negeri
    90V
  • Voltan - pecah-lampau
    130V
  • Siri
    SIDACtor®
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AA, SMB
  • Bilangan Elements
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Semasa - Peak Pulse (8 / 20μs)
    400A
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    100A
  • Semasa - Hold (Ih)
    150mA
  • kemuatan
    115pF