Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Thyristor > P3100ECL
Permintaan Quote
Melayu
5290496Image P3100ECL.Hamlin / Littelfuse
P3100ECL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    P3100ECL
  • Penerangan
    SIDACTOR BI 275V 400A TO-92
  • Model ECAD
  • Voltan - Pada Negeri
    4V
  • Voltan - Off Negeri
    275V
  • Voltan - pecah-lampau
    350V
  • Siri
    SIDACtor®
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
  • Bilangan Elements
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (8 / 20μs)
    400A
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    100A
  • Semasa - Hold (Ih)
    150mA
  • kemuatan
    70pF