Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Thyristor > P3504UALTP
Permintaan Quote
Melayu
1911975Image P3504UALTP.Hamlin / Littelfuse
P3504UALTP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    P3504UALTP
  • Penerangan
    SIDACTOR 4CHP 640V 150A MS013
  • Model ECAD
  • Voltan - Pada Negeri
    4V
  • Voltan - Off Negeri
    320V, 640V
  • Voltan - pecah-lampau
    400V, 800V
  • Siri
    SIDACtor®
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    6-SMD, Gull Wing
  • Bilangan Elements
    4
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (8 / 20μs)
    150A
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    45A
  • Semasa - Hold (Ih)
    150mA
  • kemuatan
    20pF, 35pF