Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - triak > Q2004F41
Permintaan Quote
Melayu
941804Image Q2004F41.Hamlin / Littelfuse
Q2004F41
  • Nombor Bahagian
    Q2004F41
  • Penerangan
    TRIAC 200V 4A TO202
  • Model ECAD
  • Voltan - Off Negeri
    200V
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    2.5V
  • Jenis triac
    Standard
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-202
  • Siri
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-202 Long Tab
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Penerangan terperinci
    TRIAC Standard 200V 4A Through Hole TO-202
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
    4A
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    46A, 55A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    30mA
  • Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
    25mA