Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - triak > Q2016NH4TP
Permintaan Quote
Melayu
6419522Image Q2016NH4TP.Hamlin / Littelfuse
Q2016NH4TP
  • Nombor Bahagian
    Q2016NH4TP
  • Penerangan
    TRIAC ALTERNISTOR 200V 16A TO263
  • Model ECAD
  • Voltan - Off Negeri
    200V
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.3V
  • Jenis triac
    Alternistor - Snubberless
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-263 (D2Pak)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Penerangan terperinci
    TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 16A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
    16A
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    167A, 200A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    50mA
  • Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
    35mA
  • konfigurasi
    Single
Q2016NH3RP
Q2016NH3RP
Penerangan: TRIAC ALTERNISTOR 200V 16A TO263
Pengilang: Hamlin / Littelfuse
Dalam stok
Q201E4
Q201E4
Penerangan: TRIAC 200V 1A TO92
Pengilang: Hamlin / Littelfuse
Q201E3
Q201E3
Penerangan: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92