Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - triak > Q6008NH1LEDRP
Permintaan Quote
Melayu
1440731Image Q6008NH1LEDRP.Hamlin / Littelfuse
Q6008NH1LEDRP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    Q6008NH1LEDRP
  • Penerangan
    TRIAC 600V 8A TO263
  • Model ECAD
  • Voltan - Off Negeri
    600V
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.3V
  • Jenis triac
    Alternistor - Snubberless
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-263AB (D²PAK)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount TO-263AB (D²PAK)
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
    8A
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    80A, 85A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    6mA
  • Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
    10mA