Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > RLD30P900UFF
Permintaan Quote
Melayu
RLD30P900UFF
  • Nombor Bahagian
    RLD30P900UFF
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    30V
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    20s
  • Ketebalan (Max)
  • Saiz / Dimensi
    0.949" L x 0.118" W (24.10mm x 3.00mm)
  • Siri
    POLY-FUSE®, RLD30
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    20 mOhms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    5 mOhms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Disc
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.402" (10.20mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.169" (29.70mm)
  • Penerangan terperinci
    Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 9A Ih Through Hole Radial, Disc
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    18A
  • Semasa - Max
    40A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    9A
  • kelulusan
    cURus, TUV
RLD30P900UF
RLD30P900UF
Penerangan: PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL