Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - SCR > S2010VS2
Permintaan Quote
Melayu
2425070Image S2010VS2.Hamlin / Littelfuse
S2010VS2
  • Nombor Bahagian
    S2010VS2
  • Penerangan
    SCR SENS 200V 10A TO-251
  • Model ECAD
  • Voltan - Pada Negeri (VTM) (Max)
    1.6V
  • Voltan - Off Negeri
    200V
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    800mV
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-251 (V-Pak/I-Pak)
  • Siri
  • Jenis SCR
    Sensitive Gate
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Penerangan terperinci
    SCR 200V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
    10A
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (AV)) (Max)
    6.4A
  • Semasa - Off Negeri (Max)
    5µA
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    83A, 100A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    6mA