Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - SCR > S4010DS3TP
Permintaan Quote
Melayu
826561
S4010DS3TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
750+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S4010DS3TP
  • Penerangan
    SCR SENS 400V 10A TO-252
  • Model ECAD
  • Voltan - Pada Negeri (VTM) (Max)
    1.6V
  • Voltan - Off Negeri
    400V
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    800mV
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-252, (D-Pak)
  • Siri
  • Jenis SCR
    Sensitive Gate
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • Nama lain
    S4010DS3
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    SCR 400V 10A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak)
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
    10A
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (AV)) (Max)
    6.4A
  • Semasa - Off Negeri (Max)
    5µA
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    83A, 100A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    8mA