Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - SCR > S6010VTP
Permintaan Quote
Melayu
4984528Image S6010VTP.Hamlin / Littelfuse
S6010VTP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
750+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S6010VTP
  • Penerangan
    SCR NON-SENS 600V 10A TO-251
  • Model ECAD
  • Voltan - Pada Negeri (VTM) (Max)
    1.6V
  • Voltan - Off Negeri
    600V
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-251 (V-Pak/I-Pak)
  • Siri
  • Jenis SCR
    Standard Recovery
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    SCR 600V 10A Standard Recovery Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
    10A
  • Semasa - Pada Negeri (Ia (AV)) (Max)
    6.4A
  • Semasa - Off Negeri (Max)
    10µA
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    83A, 100A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    30mA
  • Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
    15mA