Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SA16ARLG
Permintaan Quote
Melayu
1869081Image SA16ARLG.Hamlin / Littelfuse
SA16ARLG
  • Nombor Bahagian
    SA16ARLG
  • Penerangan
    TVS DIODE 16V 26V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    16V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    26V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    17.8V
  • Saluran satu arah
    1
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Siri
    MiniMosorb™
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    500W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-204AC, DO-15, Axial
  • Nama lain
    SA16ARLG-ND
    SA16ARLGOSTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    19.2A
  • Kemuatan @ Frequency
  • Nombor Bahagian Asas
    SA*A
  • aplikasi
    General Purpose
SA16B3RL
SA16B3RL
Penerangan: TVS DIODE 7.5V 20SO
Pengilang: STMicroelectronics
Dalam stok
SA16CA R0G
SA16CA R0G
Penerangan: TVS DIODE 16V 26V DO204AC
Pengilang: TSC (Taiwan Semiconductor)
SA16CA
SA16CA
Pengilang: Hamlin / Littelfuse
SA16AHE3/54
SA16AHE3/54
Pengilang: Electro-Films (EFI) / Vishay
SA16AG
SA16AG
Penerangan: TVS DIODE 16V 26V AXIAL
Pengilang: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Penerangan: TVS DIODE 16V 26V DO15
SA16CA A0G
SA16CA A0G