Rumah > Produk > Perlindungan litar > Arresters Tube Gas Discharge (GDT) > SL1024B090C
Permintaan Quote
Melayu
SL1024B090C
  • Nombor Bahagian
    SL1024B090C
  • Penerangan
    GDT 90V 20KA
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    90V
  • Toleransi
  • Siri
    SL1024B
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Cylinder No Lead, 3 Terminal
  • Bilangan Poles
    3
  • pemasangan Jenis
    User Defined
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulse Pelepasan semasa (8 / 20μs)
    20000A (20kA)
  • gagal Pendek
    No
  • Penerangan terperinci
    Gas Discharge Tube 90V 20000A (20kA) 3 Pole User Defined