Rumah > Produk > Perlindungan litar > Arresters Tube Gas Discharge (GDT) > SL1024B600RF
Permintaan Quote
Melayu
SL1024B600RF
  • Nombor Bahagian
    SL1024B600RF
  • Penerangan
    GDT 600V 20KA T/H FAIL SHORT
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    600V
  • Toleransi
  • Siri
    SL1024B
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
  • Bilangan Poles
    3
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impulse Pelepasan semasa (8 / 20μs)
    20000A (20kA)
  • gagal Pendek
    Yes
  • Penerangan terperinci
    Gas Discharge Tube 600V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole