Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMBJ350CA
Permintaan Quote
Melayu
6357683Image SMBJ350CA.Hamlin / Littelfuse
SMBJ350CA
  • Nombor Bahagian
    SMBJ350CA
  • Penerangan
    TVS DIODE 350V 567V DO214AA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    350V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    567V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    391V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    DO-214AA (SMBJ)
  • Siri
    SMBJ
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AA, SMB
  • Nama lain
    SMBJ350CALFTR
    SMBJ350CATR
    SMBJ350CATR-ND
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    1.1A