Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Thyristor > T10C080E
Permintaan Quote
Melayu
T10C080E
  • Nombor Bahagian
    T10C080E
  • Penerangan
    THYRISTOR TVS 80V 250A 3PIN RADL
  • Model ECAD
  • Voltan - Pada Negeri
    2V
  • Voltan - Off Negeri
    80V
  • Voltan - pecah-lampau
    120V
  • Siri
    SIDACtor®
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial - 3 Leads
  • Bilangan Elements
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (8 / 20μs)
    250A
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    100A
  • Semasa - Hold (Ih)
    180mA