Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > TMOV34S511EP
Permintaan Quote
Melayu
1501138Image TMOV34S511EP.Hamlin / Littelfuse
TMOV34S511EP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
180+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TMOV34S511EP
  • Penerangan
    VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    820V
  • Voltan varistor (Min)
    738V
  • Voltan varistor (Max)
    902V
  • Siri
    TMOV® 34S
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Square 34mm, Formed Tabs
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    675V
  • Maksimum AC volt
    510V
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Thermally Protected
  • tenaga
    960J
  • Penerangan terperinci
    820V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs
  • Semasa - Surge
    40kA
  • Kemuatan @ Frequency
    2500pF @ 1MHz