Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > V201HA40
Permintaan Quote
Melayu
3999005Image V201HA40.Hamlin / Littelfuse
V201HA40
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
180+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    V201HA40
  • Penerangan
    VARISTOR 314V 40KA DISC 40MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    314V
  • Voltan varistor (Min)
    283V
  • Voltan varistor (Max)
    345V
  • Siri
    HA
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Disc 40mm, Formed Tabs
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Bolt Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    265V
  • Maksimum AC volt
    200V
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    350J
  • Penerangan terperinci
    314V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs
  • Semasa - Surge
    40kA
  • Kemuatan @ Frequency
    6350pF @ 1MHz