Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > V250LS40BP
Permintaan Quote
Melayu
569262
V250LS40BP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    V250LS40BP
  • Penerangan
    VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    383.5V
  • Voltan varistor (Min)
    354V
  • Voltan varistor (Max)
    413V
  • Siri
    LS
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Disc 20mm
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    330V
  • Maksimum AC volt
    250V
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    130J
  • Penerangan terperinci
    383.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
  • Semasa - Surge
    6.5kA
  • Kemuatan @ Frequency
    1000pF @ 1MHz