Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > V300LC2P
Permintaan Quote
Melayu
210785
V300LC2P
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
9000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    V300LC2P
  • Penerangan
    VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    490V
  • Voltan varistor (Min)
    441V
  • Voltan varistor (Max)
    539V
  • Siri
    LC
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Disc 7mm
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    405V
  • Maksimum AC volt
    300V
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    25J
  • Penerangan terperinci
    490V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
  • Semasa - Surge
    1.2kA
  • Kemuatan @ Frequency
    70pF @ 1MHz