Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > V320LS20CPX10
Permintaan Quote
Melayu
160044Image V320LS20CPX10.Hamlin / Littelfuse
V320LS20CPX10
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    V320LS20CPX10
  • Penerangan
    VARISTOR 6.5KA DISC 14MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Min)
    462V
  • Voltan varistor (Max)
    558V
  • Siri
    C-III
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Disc 14mm
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum AC volt
    320V
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    165J
  • Penerangan terperinci
    6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
  • Semasa - Surge
    6.5kA
V320LS40C
V320LS40C
Penerangan: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Pengilang: Hamlin / Littelfuse
V320LS40BPX10
V320LS40BPX10
Penerangan: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Pengilang: Hamlin / Littelfuse
V320LS20CP
V320LS20CP
Penerangan: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
V320LS20C
V320LS20C