Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > V660LS80CPX10
Permintaan Quote
Melayu
439465Image V660LS80CPX10.Hamlin / Littelfuse
V660LS80CPX10
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    V660LS80CPX10
  • Penerangan
    VARISTOR 1080V 10KA DISC 20MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    1.08kV
  • Voltan varistor (Min)
    972V
  • Voltan varistor (Max)
    1.188kV
  • Siri
    C-III
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Disc 20mm
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum AC volt
    660V
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    510J
  • Penerangan terperinci
    1.08kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
  • Semasa - Surge
    10kA
  • Kemuatan @ Frequency
    120pF @ 1MHz