Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > VTP175ULIIF
Permintaan Quote
Melayu
3477413Image VTP175ULIIF.Hamlin / Littelfuse
VTP175ULIIF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    VTP175ULIIF
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 16V 1.75A STRAP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    16V
  • Jenis
    Polymeric
  • Masa untuk Trip
    5s
  • Ketebalan (Max)
  • Saiz / Dimensi
  • Siri
    PolySwitch®, VTP
  • Rintangan - Post Lawatan (R1) (Max)
    102 mOhms
  • Rintangan - awal (Ri) (Min)
    29 mOhms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Strap
  • Nama lain
    E12081-000
    RF0507-000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    User Defined
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Lead Jarak
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Penerangan terperinci
    Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.75A Ih User Defined Strap
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    3.6A
  • Semasa - Max
    100A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    1.75A