Rumah > Produk > Kotak, Enclosures, Racks > kotak > 1590DDFBK
Permintaan Quote
Melayu
4540508Image 1590DDFBK.Hammond Manufacturing
1590DDFBK
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    1590DDFBK
  • Penerangan
    BOX ALUM BLACK 7.4"L X 4.72"W
  • Model ECAD
  • Berat
    0.994 lb (450.87g)
  • ketebalan
    0.080" (2.03mm)
  • Saiz / Dimensi
    7.402" L x 4.724" W (188.01mm x 119.99mm)
  • Maklumat Penghantaran
    Shipped from Digi-Key
  • Siri
    1590F
  • penilaian
    IP54
  • Nama lain
    1590DDFBK-ND
    HM3581
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan Terbakar Rating
  • bahan
    Metal, Aluminum
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    1.525" (38.74mm)
  • ciri-ciri
    EMI Shielded
  • Penerangan terperinci
    Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 7.402" L x 4.724" W (188.01mm x 119.99mm) X 1.525" (38.74mm)
  • Design
    Cover Included
  • Jenis kontena
    Box with Mounting Flange
  • warna
    Black
  • Kawasan (L x W)
    35.0 in² (226 cm²)