Rumah > Produk > Kotak, Enclosures, Racks > Rak Pengurusan Thermal > DNFF080CG230
Permintaan Quote
Melayu
DNFF080CG230
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DNFF080CG230
  • Penerangan
    FAN KIT 80MM GRY/BEIG 230VAC 5PC
  • Model ECAD
  • Berat
    2 lbs (907.2g)
  • Voltan - Input
    230VAC
  • Jenis
    Fan
  • spesifikasi
    Fan, AC, Square, 32 CFM
  • Saiz / Dimensi
    4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
  • Maklumat Penghantaran
    Shipped from Digi-Key
  • Siri
    DNFF
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Rack Fan, AC, Square, 32 CFM 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)