Rumah > Produk > Kotak, Enclosures, Racks > Aksesori rak > RASA28BK3
Permintaan Quote
Melayu
4758238Image RASA28BK3.Hammond Manufacturing
RASA28BK3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RASA28BK3
  • Penerangan
    MOUNTING ANGLE RAIL 28"
  • Siri
    RASA
  • Nama lain
    HM1588
    Q2301088A
    RASA28BK3-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Untuk Kegunaan Dengan / Produk Berkaitan
    Cabinet Racks
  • ciri-ciri
    Angled
  • Penerangan terperinci
    Rack Support Brackets Angled
  • Jenis aksesori
    Support Brackets
RASC1912WH2
RASC1912WH2
Penerangan: SHELF FIXED 12X18X1.32" WHITE
Pengilang: Hammond Manufacturing
Penerangan: SHELF FIXED 22X22.9X1.32" WHITE
Penerangan: SHELF FIXED 16X22.9X1.32" WHITE
RASE1901215WH2
RASE1901215WH2
Penerangan: SHELF FIXED 15X17X12.25" WHITE
RAS1R202M6QES
RAS1R202M6QES
Penerangan: SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V