Permintaan Quote
Melayu
721492Image G125-FS15005L0P.Harwin
G125-FS15005L0P
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    G125-FS15005L0P
  • Penerangan
    1.25MM F HSG 50POS SMT
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • Siri
    Gecko
  • Row Jarak - Mengawan
    0.049" (1.25mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.049" (1.25mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    G125-FS15005L0P-ND
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
  • penebat Tinggi
    0.207" (5.25mm)
  • penebat Warna
    Green
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Pick and Place, Polarizing Key
  • Jenis Fastening
    Latch Holder
  • Penerangan terperinci
    50 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
  • Rating Semasa
    2A