Permintaan Quote
Melayu
M20-9602545
  • Nombor Bahagian
    M20-9602545
  • Penerangan
    25+25 DIL EXT PIN HDR
  • Model ECAD
  • penamatan
    Solder
  • Siri
    M20
  • Jarak Row
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Panjang - Tail
    0.118" (3.000mm)
  • Panjang - Stack Tinggi
    0.661" (16.800mm)
  • Panjang - Post (mengawan)
    0.283" (7.200mm)
  • Panjang - Keseluruhan Pin
    1.063" (27.000mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    50 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole