Permintaan Quote
Melayu
M22-2670546
  • Nombor Bahagian
    M22-2670546
  • Penerangan
    5 SIL EXT P/HDR 12MM
  • Model ECAD
  • penamatan
    Solder
  • Siri
    M22
  • Jarak Row
  • Pitch
    0.079" (2.00mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan
    5
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Panjang - Tail
    0.094" (2.400mm)
  • Panjang - Stack Tinggi
    0.472" (12.000mm)
  • Panjang - Post (mengawan)
    0.138" (3.500mm)
  • Panjang - Keseluruhan Pin
    0.705" (17.900mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    5 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Tin Through Hole