Permintaan Quote
Melayu
84149
M30-4101246
  • Nombor Bahagian
    M30-4101246
  • Penerangan
    1.25MM PITCH SIL PC TAIL HORIZ
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    100V
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Cable/Wire
  • menyelubungi
    Shrouded - 4 Wall
  • Siri
    M30
  • Row Jarak - Mengawan
  • Pitch - Mengawan
    0.049" (1.25mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    12
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • penebat Tinggi
    0.138" (3.50mm)
  • penebat Warna
    Natural
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Detent Lock
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.049" (1.25mm)
  • Rating Semasa
    1A
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Rectangular
  • Hubungi bahan
    Phosphor Bronze
  • Cara Negara - Post
    0.091" (2.30mm)