Permintaan Quote
Melayu
M40-3202045R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M40-3202045R
  • Penerangan
    CONN HEADER 40POS 1MM DL AU SMD
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board
  • menyelubungi
    Unshrouded
  • Siri
    M40
  • Row Jarak - Mengawan
    0.039" (1.00mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.039" (1.00mm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Nama lain
    M40-3202045R-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    40
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.059" (1.50mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Board Guide, Pick and Place
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Surface Mount 40 position 0.039" (1.00mm)
  • Rating Semasa
    1A
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Cara Negara - Post
  • Cara Negara - Mengawan
    0.071" (1.80mm)