Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Shunts, Jumpers > M50-1930005
Permintaan Quote
Melayu
5120573Image M50-1930005.Harwin
M50-1930005
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M50-1930005
  • Penerangan
    CONN SHUNT 1.27MM BLUE
  • Model ECAD
  • Jenis
    Closed Top
  • Siri
    Archer M50
  • Pitch
    0.050" (1.27mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    M501930005
  • Bilangan Jawatan atau Pins (Grid)
    2 (1 x 2)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.118" (3.00mm)
  • jantina
    Female Sockets
  • Penerangan terperinci
    2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Closed Top 0.050" (1.27mm) Gold