Permintaan Quote
Melayu
M50-3122845
  • Nombor Bahagian
    M50-3122845
  • Penerangan
    CONN RCPT 1.27MM SMT AU 56POS
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • Siri
    Archer M50
  • Row Jarak - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    56
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
    3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • penebat Tinggi
    0.142" (3.60mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    56 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
  • Rating Semasa
    1A