Permintaan Quote
Melayu
M50-3204545
  • Nombor Bahagian
    M50-3204545
  • Penerangan
    CONNECTOR SOCKET
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Row Jarak - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    90
  • penebat Tinggi
    0.136" (3.46mm)
  • Penerangan terperinci
    90 Position Receptacle Connector Through Hole, Right Angle
  • Rating Semasa
    1A
  • Cara Negara - Post
    0.094" (2.40mm)