Permintaan Quote
Melayu
3221850Image M50-4702145.Harwin
M50-4702145
  • Nombor Bahagian
    M50-4702145
  • Penerangan
    CONN HDR 1.27MM SMD T/H 42POS
  • Style
    Board to Board
  • menyelubungi
    Shrouded - 4 Wall
  • Row Jarak - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    42
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mengawan menyusun Heights
    6mm
  • penebat Tinggi
    0.224" (5.69mm)
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole 42 position 0.050" (1.27mm)
  • Rating Semasa
    1A per Contact
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Cara Negara - Post
    0.091" (2.30mm)