Permintaan Quote
Melayu
6238381Image M50-4902445.Harwin
M50-4902445
  • Nombor Bahagian
    M50-4902445
  • Penerangan
    CONN HDR 1.27MM SMD AU 48POS
  • Row Jarak - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    48
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • penebat Tinggi
    0.224" (5.69mm)
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Surface Mount 48 position 0.050" (1.27mm)
  • Rating Semasa
    1A per Contact