Permintaan Quote
Melayu
3919326Image M50-4911245.Harwin
M50-4911245
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M50-4911245
  • Penerangan
    CONN HDR 1.27MM DUAL SMD 24POS
  • Row Jarak - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    24
  • Mengawan menyusun Heights
    6.5mm
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • penebat Tinggi
    0.224" (5.69mm)
  • ciri-ciri
    Board Guide
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Surface Mount 24 position 0.050" (1.27mm)
  • Rating Semasa
    1A