Permintaan Quote
Melayu
4891315Image M52-5152245.Harwin
M52-5152245
  • Nombor Bahagian
    M52-5152245
  • Penerangan
    CONN RCPT 44POS SMD 1.27MM GOLD
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board
  • Siri
    Archer M52
  • Row Jarak - Mengawan
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    44
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
    8.5mm, 9.77mm
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyamide (PA6T), Nylon 6T
  • penebat Tinggi
    0.224" (5.69mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    44 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
  • Rating Semasa
    1A