Permintaan Quote
Melayu
M80-4062001
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
96+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M80-4062001
  • Penerangan
    2 X 10 POS FEMALE PC TAIL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    800V
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • Siri
    Datamate J-Tek
  • Row Jarak - Mengawan
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.079" (2.00mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    20
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
    7.3mm, 7.55mm
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.204" (5.17mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
  • Jenis Fastening
    Screw Lock
  • Penerangan terperinci
    20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
  • Rating Semasa
  • Jenis hubungan
    Female Socket
  • Hubungi bentuk
    Circular
  • Hubungi bahan
    Beryllium Copper
  • Cara Negara - Post
    0.185" (4.70mm)