Permintaan Quote
Melayu
M80-4200842
  • Nombor Bahagian
    M80-4200842
  • Penerangan
    CONN PCB FEMALE VERT DIL HEX
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    120V
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • Siri
    Datamate J-Tek
  • Row Jarak - Mengawan
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.079" (2.00mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
    M80-4T10842F2
    M80-4T10842F2-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    8
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
    7.3mm, 7.55mm
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.205" (5.20mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
  • Jenis Fastening
    Screw Lock
  • Penerangan terperinci
    8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
  • Rating Semasa
  • Jenis hubungan
    Female Socket
  • Hubungi bentuk
    Circular
  • Hubungi bahan
    Beryllium Copper
  • Cara Negara - Post
    0.118" (3.00mm)