Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung segi empat tepat - Perumahan > DF11-26DEP-2C
Permintaan Quote
Melayu
894831Image DF11-26DEP-2C.Hirose
DF11-26DEP-2C
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DF11-26DEP-2C
  • Penerangan
    CONN PLUG HOUSING 26POS 2MM
  • Siri
    DF11
  • Jarak Row
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch
    0.079" (2.00mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    *DF11-26DEP-2C
    DF1126DEP2C
    H2924
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    26
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Snap-In
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
  • Penerangan terperinci
    26 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)